George-Tips

Vitisport

Předpovědi výsledků na sportovní zápasy. Vitisport

Moje ICQ

Václav Zajíc

Sportovní kursové sázky,fotbal,hokej. Zajvalexico

SMS zdarma

Tabulky tipy výsledky
SOCCER VISTA

Vše co by jste chtěli vedět o Snookeru SNOOKER

Steelová liga Czech Darts

Šipky Harrows,Unicorn,letky,hroty,násadky,elektronické terče Echowell Šipky

FOTBALOVÉ WEBY

1 Anglická fotbalová liga.

Arsenal FC http://www.arsenal.com/
Aston Villa F.C. http://www.avfc.co.uk/
Birmingham City FC http://www.bcfc.com/
Blackburn Rovers FC http://www.rovers.co.uk/
Bolton Wanderers FC http://www.bwfc.co.uk/
Charlton Athletic FC http://www.charlton-athletic.co.uk/
Chelsea FC http://www.chelseafc.com/
Everton FC http://www.evertonfc.com/
Fulham FC http://www.fulhamfc.com/
Leeds United FC http://www.leedsunited.com/
Leicester City FC http://www.lcfc.co.uk/
Liverpool FC http://www.liverpoolfc.com/
Manchester City FC http://www.mcfc.co.uk/
Manchester United FC http://www.manchesterunited.co.uk/
Middlesbrough FC http://www.mfc.co.uk/
Newcastle United FC http://www.nufc.co.uk/
Portsmouth FC http://www.pompey.co.uk/
Southampton FC http://www.saintsfc.co.uk/
Tottenham Hotspur FC http://www.spurs.co.uk/
Wolverhampton Wanderers FC http://www.wolves.co.uk/


 

2 Anglická fotbalová liga

Brighton and Hove Albion www.seagulls.co.uk/
Burnley www.burnleyfootballclub.com
Cardiff City www.cardiffcityfc.co.uk
Coventry City www.ccfc.co.uk
Crewe Alexandra www.crewealex.net
Derby County www.dcfc.co.uk
Gillingham www.gillinghamfootballclub.premiumtv.co.uk
Ipswich Town www.itfc.co.uk/
Leeds United www.leedsunited.com
Leicester City www.lcfc.co.uk
Millwall www.millwallfc.co.uk
Nottingham Forest www.nottinghamforest.co.uk
Plymouth Argyle www.pafc.co.uk
Preston North End www.pnefc.net
Queens Park Rangers www.qpr.co.uk
Reading www.readingfc.co.uk
Rotherham United www.themillers.co.uk
Sheffield United www.sufc.co.uk/
Stoke City www.stokecityfc.com
Sunderland www.safc.com
Watford www.watfordfc.co.uk
West Ham United www.whufc.com
Wigan Athletic www.wiganlatics.co.uk
Wolverhampton Wanderers www.wolves.co.uk


 

Itálie serie A

ACMilan http://www.acmilan.com/
AnconaCalcio http://www.anconacalcio.it/
ASRomaCalcio http://www.asromacalcio.it/
BolognaFC http://www.bolognafc.it/
BresciaCalcio http://www.bresciacalcio.it/
ACChievoVerona http://www.chievoverona.it/
EmpoliFC http://www.empolifc.com/
FCInternazionale http://www.inter.it/
Juventus http://www.juventus.com/
S.S.Lazio http://www.sslazio.it/
USLecce http://www.uslecce.it/
ModenaFC http://www.modenafc.net/
ParmaAC http://parma.soccerage.com/
ACPerugia http://www.perugiacalcio.it/
RegginaCalcio http://www.regginacalcio.it/
UCSampdoria http://www.sampdoria.it/
ACSiena http://www.acsiena.it/
UdineseCalcio http://www.udinese.it/


 

Itálie serie B

U.C.AlbinoleffeS.r.l. http://www.albinoleffe.com/
AscoliCalcio1898SpA http://www.ascolicalcio.it/
AtalantaBergamascaCalcioSpA http://www.atalanta.it/
U.S.AvellinoS.p.a. http://www.usavellino.net/
BariAssociazioneSportivaSpA http://www.asbari.it/
CagliariCalcioS.p.A. http://www.cagliaricalcio.it/
CalcioCataniaS.p.A. http://www.calciocatania.it/
CalcioComoS.p.A. http://www.calciocomo1907.it/
ACFFiorentinaS.p.A. http://www.florentiaviola.it/
GenoaFootballClubS.p.A. http://www.genoacfc.it/
A.S.LivornoCalcioS.r.l. http://www.livornocalcio.it/
F.C.MessinaPeloroS.r.l. http://www.fcmessina.it/
NapoliSocietaSportivaS.p.A. http://www.calcionapoli.it/
U.S.CittadiPalermoS.p.A. http://www.ilpalermocalcio.it/
PescaraCalcioS.p.a. http://www.pescaracalcio.com/
PiacenzaFootballClubS.p.A. http://www.piacenzacalcio.it/
SalernitanaSportS.p.A http://www.salernitana.it/
TernanaCalcioS.r.l. http://www.ternanacalcio.com/
TorinoCalcioS.p.A. http://www.toro.it/
TrevisoFootballClub1993S.r.l. http://www.fbctreviso.it/
U.S.Triestina http://www.triestinacalcio.it/
VeneziaAssociazioneCalcio http://www.veneziacalcio.it/
VeronaHellasFootballClub http://www.hellasverona.it/
VicenzaCalcioS.p.A. http://www.vicenzacalcio.it/


 

1 Německá fotbalová liga

FC Kaiserslautern http://www.fck.de/
FC Koln http://www.fc-koeln.de/
1860 FC 1860 Munchen http://www.tsv1860.de/
FC Bayer 04 Leverkusen http://www.bayer04.de/
FC Bayern Munchen http://www.fcbayern.t-online.de/
FC Bochum http://www.vfl-bochum.de/
FC Borussia Dortmund http://www.borussia-dortmund.de/
FC Borussia Monchengladbach http://www.borussia.de/
FC Eintracht Frankfurt http://www.eintracht.de/
FC Freiburg http://www.scfreiburg.com/
FC Hannover 96 http://www.hannover96.de/
FC Hansa Rostock http://www.hansa-rostock.de/
FC Hertha BSC http://www.herthabsc.de/
FC Hamburger Sport Verein http://www.hsv.de/
FC Schalke 04 http://www.schalke04.de/
FC Stuttgart http://www.vfb-stuttgart.de/
FC Werder Bremen http://www.werder-online.de/
FC Wolfsburg http://www.vfl-wolfsburg.de/


 

2 Německá fotbalová liga

Alemannia Aachen http://www.alemannia-aachen.de/
LR Ahlen http://www.lrahlen.de/
FC Erzgebirge Aue http://www.fc-erzgebirge.de/
FC Union Berlin http://www.fc-union-berlin.de/
Arminia Bielefeld http://www.arminia-bielefeld.de/
Wacker Burghausen http://www.sv-wacker.de/
FC Energie Cottbus http://www.fcenergie.de/
MSV Duisburg http://www.msv-duisburg.de/
SpVgg Greuther Furth http://www.greuther-fuerth.de/
Karlsruher SC http://www.ksc.de/
VfB L beck http://www.vfb-luebeck.de/
FSV Mainz 05 http://www.mainz05.de/
FC Nurnberg http://www.fcn.de/
Rot-Wei Oberhausen http://www.rwo-online.de/
VfL Osnabr ck http://www.vfl.de/
SSV Jahn Regensburg http://www.ssv-jahn.de/
SV Eintracht Trier 05 http://www.sv-eintracht-trier05.de/
SpVgg Unterhaching http://www.spvggunterhaching.de/


 

1 Španělská fotbalová liga

Albacete Balompie http://www.albacetebalompie.com/
Real Betis Balompie http://www.realbetisbalompie.es/
RCD Espanyol http://www.rcdespanyol.com/NovaEntrada.html
Athletic Club de Bilbao http://www.athletic-club.net/
FC Barcelona http://www.fcbarcelona.com/
Real Madrid C.F. http://www.realmadrid.com/
Deportivo de La Coruna http://www.canaldeportivo.com/
Valencia CF http://www.valenciacf.es/
Club Atleticode Madrid http://www.clubatleticodemadrid.com/
Malaga Club de Futbol http://www.malagacf.es/
Real Club Celta de Vigo http://www.celtavigo.net/
Villarreal Club de Futbol http://www.villarrealcf.es/
RCD Mallorca http://www.rcdmallorca.es/
Real Murcia CF http://www.realmurcia.es/
Real Sociedad de futbol http://www.real-sociedad-sad.es/caste/home/real.asp
CA Osasuna http://www.osasuna.es/noticias/index.asp
Real Racing Club Santander http://www.realracingclub.es/
Sevilla FC http://www.sevillafc.es/
Real Valladolid CF http://www.realvalladolid.es/
Real Zaragoza http://www.realzaragoza.com/


 

2 Španělská fotbalová liga

CD Numancia http://www.cdnumancia.com/
CF Cadiz http://www.cadizcf.com/
Algeciras CF http://www.algecirascf.cjb.net/
CD Leganes http://www.cdleganes.com/
Club Deportivo Tenerife http://www.cdtenerife.com/
CF Ciudad de Murcia http://www.cfciudademurcia.com/
Cordoba CF http://www.cordobacf.com/
CP Ejido http://www.poliejido.com/
Deportivo Alaves http://www.alaves.com/
Elche CF http://www.elchecf.com/
Getafe CF http://www.getafecf.com/
Levante UD http://www.levanteud.com/
Malaga CF B http://www.malagacf.es/
Rayo Vallecano http://www.rayovallecano.es/
Recreativo Huelva http://www.recreativohuelva.com/
SD Eibar http://www.sdeibar.es/
Sporting Gijon http://www.realsporting.es/
Terrassa FC SAD http://www.terrassafcsad.com/
UD Almeria http://www.udalmeriasad.com/
UD Las Palmas http://www.udlaspalmas.es/
UD Salamanca http://www.udsalamanca.es/
Xerez Club Deportivo http://www.xerezcd.com/

 

1 Francouzská fotbalová liga

AJ Auxerre http://www.aja.fr/
SC Bastia http://www.sc-bastia.fr/
EA Guingamp http://www.eaguingamp.com/
RC Lens http://www.racingclubdelens.com/
Lille OSC http://www.losc.fr/
Olympique Lyonnais http://www.olympiquelyonnais.com/
FC Metz http://www.fcmetz.com/
FC Girondins de Bordeaux http://www.girondins.com/
AS Monaco FC http://www.asm-foot.mc/
Montpellier Herault SC http://www.mhscfoot.com/
FC Nantes Atlantique http://www.fcna.fr/
OGC Nice http://www.ogcnice.fr/
Paris Saint-Germain FC http://www.psg.fr/
Stade Rennais FC http://www.staderennais.com/
FC Sochaux Montbeliard http://www.fcsochaux.fr/
RC Strasbourg http://www.rcstrasbourg.fr/
Toulouse FC http://www.tfc.info/
Olympique de Marseille http://www.olympiquedemarseille.com/


 2 Francouzská fotbalová liga

AC Ajaccio http://www.ac-ajaccio.com/cgi-bin/ac_ajaccio/pages/index.pl
Amiens SC http://www.amiensfootball.com/
Berrichonne Chateauroux http://www.berrichonne.net/une.php
Dijon Football Cote d´Or http://www.dfco.fr/
En Avant Guingamp http://www.eaguingamp.com/v2_finale.php
FC Gueugnon http://www.fcgueugnon.com/php/
FC Metz http://www.fcmetz.com/accueil.asp
Grenoble Foot 38 http://www.grenoblefoot38.fr/htm38/
Chamois Niort http://www.chamoisniortais.fr/
Istres Ouest Provance
Le Havre AC http://www.hac.asso.fr/
Libourne St. Seurin/L´Isle http://www.fclss.com/index3.php?rub=planning&numequip=2
Montpellier Hérault SC http://www.mhscfoot.com/
Racing Club Strasbourg http://www.rcstrasbourg.fr/
Sporting Club Bastia http://www.sc-bastia.com/
Stade Brestois 29 http://www.stade-brestois.com/
Stade de Reims http://www.stade-de-reims.com/
Stade Malherbe Caen http://www.smcaen.fr/accueil.html
Tours FC http://www.toursfc.fr/affiche_page.php?IdSite=1&IdRub=46&Id=73
US Creteil